Doner AL-70

Popis produktu

Doner AL-70 je moderný systém pre výrobu okien so zvýšenou tepelnou izoláciou. Splňuje požiadavky na tepelnú izoláciu podľa STN 73 0540. 3-komorové profily dosahujú súčiniteľ prestupu tepla Uf = 1,6–2,4 W/m2K podľa EN ISO 10077 (v závislosti na použitých profiloch a príslušenstve). Dosiahnuté je to predovšetkým vďaka PA izolátorom v tvare „omega“, a stavbou centrálneho tesnenia z dvoch komponentov.

Systém Doner AL-70 sa vyznačuje robustnosťou profilov (hrúbka stien min. 2 mm) a veľmi dobrým technickým riešením. Tak ako u všetkých systémov  si môžete vybrať z rôznych farebných povrchových úprav a prevedení.

Konštrukčná hĺbka profilov okien je 70 mm (rám) a 79 mm (krídlo). Výsledkom je efekt jednoliateho povrchu z vonkajšej strany po zatvorení okna.

Technické parametre

Nízka hodnota súčiniteľa prestupu tepla Uf je dosiahnutá vďaka použitiu špeciálneho tepelného mostíka a tesnenia. Tepelný mostík typu „omega“ z polyamidu spevneného sklenným vláknom má šírku 34 mm. Použitý tvar mostíka zvyšuje tuhosť profilov, uľahčuje ich odvodnenie a zaisťuje vhodnú tepelnú izoláciu v každom počasí.

ParameterHodnota
Súčiniteľ prestupu teplaUf = 1,6–2,4 W/m2K
Konštrukčná hĺbka profilov rámu okna70 mm
Konštrukčná hĺbka profilov krídla okna79 mm
Kontakt

Železničná 16A/7281
911 01 Trenčín

Scroll to Top